Půjčka ihned na ruku – na pobočce v Ostravě

Dříve si Češi menší částky nejčastěji půjčovali u příbuzných, pak se na trhu ale objevila rychlá půjčka na ruku, dali jim před příbuznými přednost. Půjčit si dnes pár tisíc, které dostanete rychle během pár minut na ruku je snadné a v případě VATAonline k tomu potřebujete jen dorazit na naší pobočku v Ostravě s minimem dokladů.

Půjčka na ruku, kdy vám společnost půjčí peníze téměř ihned a na počkání, se v Česku poprvé objevila v roce 1999. Od té doby se na trhu objevily tisíce a tisíce poskytovatelů rychlých půjček. VATAonline pak své služby poskytuje od roku 2011 – a kromě klasické půjčky na účet, vám půjčí i tzv. „na ruku“, tedy formou šeku, který si necháte okamžitě proplatit v bance. Stačí dorazit na naší pobočku.

VATAonline – peníze máte v rukou během pár minut!

  • u VATAonline si můžete půjčku vyjednat i osobně na naší pobočce v Ostravě. Přijďte za námi do OC Kotva (Výškovická 2637/114, Ostrava - Zábřeh)!
  • na rozdíl od půjčky vyřízené online, nepotřebujete při návštěvě pobočky v Ostravě vlastnit bankovní účet. Zaměstnanci si vaši totožnost ověří přímo na místě. Pokud půjčku schválí, pak obdržíte půjčku na ruku v hotovosti.
  • VATAonline si ověří vaši totožnost a výši příjmů přímo na pobočce. Přineste si s sebou tedy občanský průkaz. Výhodou, nikoli nutností, je i výpis z bankovního účtu, potvrzení o příjmu nebo třeba výměr důchodu. Vyřízení půjčky bude ještě snazší!

„s VATAonline budete mít i splácení půjčky ve vlastních rukou. Dobu splatnosti si určujete sami a v případě problémů ji můžete prodloužit až o dalších 90 dnů.“

Češi si nejčastěji půjčují na domácnost a velmi často na ruku

Nejčastěji jsou podle výzkumů rychlé hotovostní půjčky využívané na nečekané výdaje v domácnosti - na nákup nových spotřebičů. V posledních letech se ale mírně proměnil profil lidí, kteří je využívají. Dříve byl typickým žadatelem ženatý muž okolo 35 let, dnes je to muž mladší a svobodný.

A velmi často je to člověk, který nemá bankovní účet, a tudíž nemůže využít online půjčky, kdy jsou peníze posílané na účet. Přitom nemít bankovní účet není v Česku nic neobvyklého. Podle údajů z roku 2013 nemá účet zhruba 1,1 milionu Čechů starších 15 let. A lidí, kteří účet nechtějí, pomalu, ale jistě přibývá… VATAonline sice nejvíce půjčuje přímo na účet, nicméně zřízením pobočky chce vyjít vstříc i těm, kteří bankovní účet nemají..