Affiliate program rychlých půjček

Vítejte v našem provizním programu,

provozujete nebo vlastníte kvalitní tematický web o půjčkách nebo obecnější o financích? Chcete, aby vám díky němu na váš účet pravidelně přicházel zajímavý finanční obnos? Staňte se dlouhodobým affiliate partnerem poskytovatele rychlých půjček VATAonline!

Kdo jsme?

Jsme VATAonline, poskytovatel rychlých půjček před výplatou do 5 000 Kč a váš budoucí affliate partner. Naše půjčky jsou bez skrytých poplatků a poctiví klienti skutečně zaplatí jen registrační poplatek 1 Kč a pak samotné úroky z půjčky.

Kdo jsou naši klienti?

Typickým klientem VATAonline je člověk mezi 25 až 29 lety, jehož čistý měsíční příjem je 15 až 20 tisíc korun, je v zaměstnaneckém poměru a je svobodný, nebo svobodná. Mírně převažují ženy (ty tvoří 51 % našich zákazníků), které jsou i vzornějšími splácejícími. Zaměstnanci si u nás půjčují zhruba 8x častěji než živnostníci.

Co nabízíme?

Účast v transparentním affiliate programu, díky které vám za každou uskutečněnou registraci uživatele přijde na affiliate účet 250 Kč. Odměny vyplácíme už od částky 1 000 korun.

Co získáte kromě provize?

  • speciální internetové rozhraní s přehledem registrovaných uživatelů a stavem vašeho affiliate účtu
  • zajímavý obsah pro váš web -  informace a statistiky půjček, které vám po registraci do affiliate programu zašleme mailem
  • naši případnou podporu při nastavení affiliate programu tak, aby byl maximálně efektivní

Provize

Používáme affiliate program AFFILBOX, který vám započítá registraci každého klienta, který přišel na stránky VATAonline skrze banner nebo textový odkaz na vašem webu. Platnost cookies je 30 dní - to znamená, že vám započítáme nejen registrace osob, které se rozhodnou okamžitě, ale i těch, kteří se rozhodnou registrovat v následujících 30 dnech od první návštěvy našeho webu skrze váš odkaz. Působnost programu je omezena na území ČR.

  • Provizi vám vyplatíme za každého klienta, který úspěšně dokončí registraci pomocí jednoduchého formuláře a dostane se na děkovací stránku.
  • Provize není podmíněna zasláním registračního poplatku 1 Kč, či proplacením půjčky.
  • Registrace ale může být na základě vyplnění chybných nebo nevyhovujících dat automaticky zamítnuta webovou aplikací ještě dříve, než bude náštěvník přesměrován na děkovací stránku, za takto zamítnutou registraci není proplacena provize.

Jak se zaregistrovat do programu?

Jednoduše a během pár minut:

1. Zaregistrujte sebe jako partnera na stránce http://partner.vataonline.cz/registrace/

2. Následně zaregistrujte i své weby na adrese  partner.vataonline.cz/registrovane-weby (prokliky z nezaregistrovaných webů nebudou provizním systémem zaznamenány)

3. Umístěte na svůj web naše bannery nebo textové odkazy

4. Sledujte, jak váš web vydělává

5. Obohaťte a zkalitněte stránku o naší půjčce zajímavými statistikami a příběhy

Podmínky spolupráce

Veškeré informace o VATAonline uvedené na vašich stránkách musí být pravdivé. Vše o produktech, které nabízíme, najdete zde na našem webu, nebo ve zkratce na této stránce.

Máte dotaz, není vám něco jasné? Ozvěte se nám na mail jakub.svabik@vataonline.cz

Těšíme se na spolupráci!