Jak si rychle půjčit? Jednoduše!

Chcete si půjčit rychle peníze? Jen malou částku, na krátkou dobu a maximálně bezpečně? Pak jste na správném místě!

Jen tady si půjčíte jednoduše bez zbytečného papírování a půjčka vám na účet dorazí do 15 minut. Půjčit si online přes internet u nás znamená, že  nemusíte opustit pohodlí svého domova. Stačí vám mít připojení k internetu, telefon a splnit podmínky půjčky.

3 jednoduché kroky jak získat ihned půjčku 

Jste tu noví? Registrujte se!

Klikněte na tlačítko Registrace v pravém horním rohu a pak pravdivě vyplňte registrační formulář. Informace budeme ověřovat. Dalšími kroky jsou prokázání totožnosti prostřednictvím kopie občanského průkazu a doložení příjmu. Posledním krokem je ověření vlastnictví účtu – 1 Kč pošlete vy nám. A v případě Komerční banky, Monety a ČSOB my vám. A pak? Pak už jen vyčkejte na telefonu – spojí se s vámi náš operátor, se kterým společně všechny informace ověříte.

VATAonline dodává: Během pár minut čekání na telefonát vám doporučujeme prostudovat formulář pro standardní informace o spotřebitelském úvěru a reklamační řád VATAonline.

Půjčte si!

Využijte naši kalkulačku, díky které snadno zjistíte, kolik splatíte. Pak už se stačí jen přihlásit do účtu, vyplnit formulář úvěruschopnosti, následně vyplnit částku a 15 minut počkat, než částka dorazí na účet.

VATAonline dodává: Jako nový klient si můžete půjčit až 5 000 Kč. Nicméně výši půjčky vždy určujeme individuálně na základě posouzení příjmů a výdajů. Před schválením půjčky tak musí proběhnout lustrace v externích databázích.

Zkontrolujte, zda půjčka dorazila!

Pokud máte účet u některé z „našich“ bank, či žádáte o půjčku v týdenní pracovní době, budete mít peníze na účtu do 15 minut. Nedorazily? Pak nás kontaktujte na naší klientské lince.

Je všechno v pořádku? Skvěle! Naložte se získanými financemi dle svého uvážení a jen nezapomeňte půjčku splatit včas – splácet už můžete dokonce i bez nutnosti přihlásit se do účtu.