Když nedosáhnete na půjčku 3 000 Kč kvůli nízkému příjmu

Rychlá půjčka není pro každého. VATAonline vás nechce dostat do problémů, a tak požaduje minimální příjem. Jinak vám – ve vašem vlastním zájmu - nepůjčí.

Jana, 21 let, studentka vysoké školy

Londýn, to jsou světoznámé památky, proslulé londýnské puby a atmosféra, kterou si užívají mladí z celého světa. S partou kamarádů ji chtěla prožít i Jana. Zvlášť, když se letenky do Londýna objevily v časově limitované nabídce za super cenu. Jenže peníze za pravidelnou brigádu ji na účet měly dorazit až za deset dní. Co teď?

Rychlá půjčka online kvůli výletu do Londýna

Jana se po dlouhém rozmýšlení rozhodla pro online půjčku přes internet, díky které by mohla zaplatit letenku hned, pořídit ji za zvýhodněnou cenu a odletět s partou kamarádů. Rozhodla se pro využití služby VATAonline – protože přesně věděla, kolik zaplatí na úrocích a nemusela mít strach ze skrytých poplatků.

Jana se rozhodla pro malou půjčku 3 000 korun na 10 dní – což znamenalo, že desátý den by vrátila 3 300 korun. Její úvaha byla jasná: „Po výplatě si odpustím dvě návštěvy kina, což je zhruba částka, která odpovídá výši úroků, které zaplatím.“

Půjčka neschválená - měsíční příjem nestačil

Jana na internetu pravdivě vyplnila registrační formulář a poslala na účet VATAonline jednu korunu. Naši pracovníci si pak začali Janu prověřovat. A bohužel zjistili, že nesplňuje podmínky pro půjčku - její měsíční příjem z občasné brigády, kdy dělá promotérku a hostesku v supermarketech, nedosahuje částky 7 000 korun čistého měsíčně. Její žádost o půjčku tak musela být zamítnuta.

Nakonec pomohla kamarádka

Společnosti VATAonline Jana nic nesplácela, protože půjčku nedostala. Nakonec se jí ale podařilo domluvit s kamarádkou, která ji na pár dnů před výplatou založila. Jana tak do Londýna nakonec odletěla.

VATAonline radí: Naší rychlou online půjčku neposkytujeme lidem, kteří vydělávají méně než 7 000 korun měsíčně. Snažíme se tak chránit jak sebe, tak i je – před dluhovou spirálou, která by se mohla při tak nízkých příjmech velmi snadno roztočit.