Když u půjčky na 3 500 Kč 2x prodloužíte splatnost

Rychlá půjčka se nejdřív zdá jako skvělý nápad, ale pak nemůžete splácet. Problém? U nás nikoli. Prostě si jen prodloužíte splatnost, i na neomezenou dobu. 

Jarka, 28 let, kadeřnice

Peníze jsou jako sníh, na který se lije horká voda. A nový sníh kolikrát ne a ne napadnout. Zvlášť, když na něj čekáte jako na smilování. Jarka, kadeřnice, která pracuje na živnostenský list, by o tom mohla vyprávět. Náhlá nemoc jí znemožnila pracovat a ona se tak dostala do prekérní finanční situace.

Zápisné pomohla zaplatit rychlá půjčka online

Jarka pracuje jako kadeřnice a chce být opravdu dobrá. Proto si čas od času zaplatí víkendový kadeřnický kurz, kde se naučí spoustu nového. Nicméně zápisné na další akci musela poslat ve stejném týdnu jako nedoplatek na energiích, což stav jejího účtu neumožňoval.

Aby vyšla s penězi, rozhodla se, že využije online rychlou půjčku, a na radu kamarádky vsadila na služby VATAonline. Pravidla a podmínky jí přišly férové, přímé a bez nesrozumitelných právnických kliček. Navíc peníze potřebovala půjčit ihned a na složité papírování neměla čas.

Půjčka vyřízená rychle a online

Půjčka byla vyřízená naprosto bezproblémově. Jarka na internetu pečlivě a pravdivě vyplnila registrační formulář a následně poslala jednu korunu na účet VATAonline. Její pracovníci si následně prověřili – a to i v registru dlužníků, zda nedluží někde jinde. A protože Jarka prošla, přišlo jí záhy na účet 3 500 korun, které chtěla splatit do 20 dní.

Splácení: Problémy vyřešilo prodloužení splatnosti

Jenže člověk míní, život mění. Jarka krátce po absolvování kadeřnického kurzu skončila v nemocnici se žlučníkovým záchvatem. „Mimo hru“ byla další tři týdny a místo práce a vydělávání peněz ležela v posteli a řešila, jak půjčku rychle splatí.

Nakonec se rozhodla pro prodloužení splatnosti. Půjčku si prodloužila o dalších 15 dní sama ve svém klientském účtu, hned vzápětí poslala na účet VATAonline poplatek za prodloužení – ve výši násobku 1% úroku a počtu dní, o které se rozhodla prodloužit. V tomto případě to tedy bylo 525 korun. Po dalších 15 dnech se pak Jarka rozhodla pro ještě jedno prodloužení splatnosti, tentokrát o deset dní, za které zaplatila 350 korun. A po jejich uplynutí už byla schopná splatit celou půjčku.

Bez zbytečného stresu tak ve spolupráci s VATAonline vyřešila svízelnou situaci. A to více než uspokojivě – nestala se dlužníkem, ale naopak celou situaci bez problémů zvládla.

VATAonline říká:  Víme, že ty nejméně příjemné věci přicházejí v nejméně vhodnou dobu. Proto našim klientům umožňujeme neomezeně prodloužit její splatnost.