Když je půjčka na 2000 Kč splacená ještě před splatností

Zákazníci neplatí, úspory se tenčí. Správný čas, abyste vám pomohla půjčka na ruku, nebo online. A když rychlou půjčku splatíte rychle, ušetříte na poplatcích!

Roman, 26 let, obkladač

Říká se, že řemeslo má zlaté dno. Nicméně pokud jste malý živnostník, sejde se pár nepříjemností a vaši zákazníci vám faktury neproplácejí včas, může v tomto dně vzniknout díra, kterou velmi rychle protečou všechny úspory. Své o tom ví i Roman z Ostravy, který čekal na platbu od nespolehlivého klienta a nevěděl, jak dál.

Rychlá půjčka jako řešení nespolehlivosti druhých

Roman pracuje na živnostenský list jako obkladač. Má na svém kontě už desítky nově obložených koupelen, zákazníci jsou s ním spokojení, ale rozhodně s platbou nespěchají tolik jako na vznik nové koupelny, kterou chtějí mít hned. Roman tak čekal několik týdnů na proplacení faktur od několika zákazníků. Úspory se tenčily, ty poslední padly na zaplacení nájmu a poslední peníze z účtu vysála oprava dodávky, kterou Roman ke své práci potřebuje. Nakonec neměl dostatek peněz ani na benzín na cesty k zákazníkům.

Malou půjčku vyřídil ihned přímo na pobočce

Roman, který bydlel v garsonce na okraji Ostravy, si v místním obchodním centru Kotva všiml nově otevřené kamenné pobočky smluvního partnera VATAonline. Doma na internetu prozkoumal, o co jde, a protože po pečlivém prostudování podmínek došel k tomu, že jde o fér půjčku na ruku na pobočce v Ostravě, kterou bude schopný splatit, vydal se hned vzápětí zpátky.

Tady společně se zaměstnankyní vyplnil všechny potřebné informace o sobě a za pár minut odcházel s penězi na ruku ve výši 2 000 korun s dobou splatnosti 14 dní. Měl tak rychle a hned potřebné finance na to, aby mohl v dalších dnech bez problémů fungovat.

Půjčka splacená před splatností se vyplatí

Pokud by Roman splatil půjčku přesně po 14 dnech, zaplatil by na úrocích 280 korun, celkem tedy 2 280 korun. Romanovi ale jeden ze zákazníků zaplatil za jeho služby už pátý den od půjčení, a Roman tak půjčku splatil předčasně a namísto 280 korun za 14 dní, zaplatil na úrocích pouhou stokorunu.

VATAonline říká: Jsme jen rádi, pokud máte dostatečnou hotovost pro splacení ještě před splatností. Proto vám neúčtujeme plnou výši úroků až do vámi původně stanovené doby splatnosti, ale pouze poměrnou částku, tedy úrok pouze za dny od vyřízení půjčky do jejího splacení před splatností.