Když využijete možnost výhodnější půjčky 6000 Kč

Rychlá půjčka vám může usnadňovat finančně náročnější období. A pokud nemáte problémy s jejím splácením, můžete jako stálý klient VATAonline získat vyšší půjčku s výhodnějšími podmínkami.

Iveta, 38 let, pokladní

Matka chce pro své děti jen to nejlepší. A Iveta není výjimkou. Plnit přání vlastním dětem je pro ni ale složitější. Bývalý manžel po rozvodu alimenty neplatí pravidelně, ale vždy až po několikátém připomenutí se. I zaplacení cyklistického kurzu tak může být problém.

O cyklistický kurz děti nepřijdou – díky malé půjčce pro dlouhodobé klienty

Iveta si se svým platem pokladní nemůže příliš vyskakovat. A tak jí v minulosti už několikrát pomohla se „záplatováním“ děr v rodinném rozpočtu okamžitá malá půjčka. Jednou to byla rozbitá pračka a půjčka 3000 Kč, podruhé potřebovala peníze na nedoplatek za elektřinu a potřetí jí VATAonline pomohla, když dětem chtěla dopřát tábor.

Ivety bývalý muž alimenty sice posílá, nicméně ne pravidelně, ale nárazově, jak si vzpomene. Proto je pro Ivetu problém zaplatit naráz oběma dětem školní cyklistický kurz a nové přilby na kolo. Rozhodla se tedy znovu, už počtvrté, využít služeb VATAonline.cz.

6000 Kč na účtu do 15 minut

Protože Iveta neměla nikdy problém se splácením a vždy splácela ve splatnosti, mohla žádat o výhodnější půjčku pro spolehlivé a dlouhodobé klienty.  Kontaktovala tedy operátory VATAonline.cz. Ti ji požádali o doložení měsíčního příjmu, aby mohli individuálně posoudit, zda není rizikové půjčku poskytnout. Když usoudili, že nikoli, byla půjčka na 6000 Kč na 20 dní byla schválená.

Iveta tak mohla bez problémů oběma dětem zaplatit cyklistický kurz. A protože jí bývalý manžel po 18 dnech zaslal alimenty za poslední čtyři měsíce, mohla půjčku splatit ve splatnosti. Jako věrný a spolehlivý klient navíc s výhodnějším poplatkem odpovídající 0,8 % denně. Nakonec tedy zaplatila 6864 Kč - na poplacích za službu tedy 864 Kč za 18 dní.

VATAonline říká: Vážíme si těch, kteří si u nás půjčují – tedy půjčují zodpovědně. Proto těm, kteří už si u nás půjčili 3x a bez problémů splatili, umožňujeme půjčit si vyšší částku a výhodněji. Po třech řádně a v termínu splacených půjčkách si můžete zažádat o půjčku až do výše 10000 Kč s výhodnějším poplatkem 0,8 % denně, my následně tuto žádost individuálně posoudíme.