Podmínky a povinnosti půjčky u VATAonline

Veškeré podmínky najdete ve vzorové smlouvě jejíž součástí jsou i všeobecné obchodní podmínky a souhlas se zpracováním osobních údajů. Najdete ji ZDE.

Nechceme vás podmínkami a povinnostmi související s půjčkou od VATAonline omezovat. Chceme vás jejich prostřednictvím chránit. A daří se nám to! Většina našich klientů nemá problém naši rychlou online půjčku splatit. Přesto doporučujeme prostudovat reklamační řád VATAonline a formulář pro standardní informace o spotřebitelském úvěru.

Než vám poskytneme půjčku…

… ověříme si, zda splňujete podmínky nutné pro její poskytnutí. Ty jsou nastaveny tak, aby na krátkodobou půjčku ihned dosáhli ti, kteří ji potřebují, ale zároveň v budoucnu nebudou mít problém s jejím splacením.

Mezi podmínky pro získání patří:

VATAonline říká: Díky takto nastaveným podmínkám nemají 4 z 5 našich klientů sebemenší problém se včasným splacením. Ostatním pak nabízíme možnost online prodloužení splatnosti.

Půjčka je úspěšně splacená...

...když splníte všechny povinnosti, které ze splacení půjčky plynou. Nemějte strach, je jich minimum a drtivá většina našich klientů s jejich splněním nemá problém.

Mezi povinnosti při splácení patří:

  • splatit půjčku včas – s půjčkou od VATAonline získáváte toleranci dvou pracovních dnů
  • splatit ji na správný účet – jednoznačným identifikátorem je jednorázový variabilní a specifický symbol
  • řešit problémy včas – a případně si prodloužit splatnost
  • chovat se zodpovědně – tedy nesplácet hned jednu půjčku jinou půjčkou

Pokud splníte všechny tyto povinnosti, možná se vám podaří zařadit mezi zhruba 41 % našich klientů, kteří naši malou půjčku splatili předčasně a výrazně tak ušetřili na úrocích. I to patří mezi výhody, které má rychlá online půjčka!