Povinnosti při splácení půjčky: Jak půjčky splácet bez problémů?

Krátkodobá půjčka, která se zdála být bezpečná a transparentní. A teď je tato půjčka velký problém… Ne, nemluvíme o půjčených penězích od VATAonline. Splatit naši půjčku klienti bez problémů zvládají a 41 % jich půjčku splatí před splatností.

Díky našim podmínkám na naši krátkodobou půjčku online totiž dosáhnou ti, kteří ji potřebují, ale zároveň jsou schopní ji splatit.

Povinnosti při splácení jsou jen čtyři a velmi jednoduché:

Splácejte včas!

Půjčka splacená včas = splacená nejpozději dva pracovní dny po původním datu splatnosti. Datum splatnosti máte uvedené v emailu, který vám dorazil, když vám přišla půjčka, a také v klientském účtu na stránkách VATAonline.

VATA online dodává: Půjčku můžete splatit i předčasně. Učinil tak v našem modelovém příběhu  i Roman, který si krátkodobě půjčil 2 000 korun na ruku.

Splácejte tam, kam máte!

Půjčku splaťte na správný účet. VATAonline má účty u většiny českých bank. Platí tedy, že stejně rychle jako půjčku poskytujeme, můžete ji vy splatit. A to i díky platební bráně The Pay, která je implemenovaná přímo do profilu.

Uvést musíte správný variabilní a specifický symbol. Nezapomeňte na ně! Ty najdete také v klientském účtu, případně ho budete mít vygenerovaný přímo v rozhraní platební brány. Pamatujte, že půjčka je splacená až v okamžiku, kdy je částka na našem účtu a je identifikovaná prostřednictvím variabilního symbolu.

Chovejte se zodpovědně!

A to ve všech směrech. Ke svému klientskému účty byste měl mít přístup jen vy. Vy jste zodpovědní za úkony, které na svém profilu provedete. Ať už půjčku online přes internet prodlužujete, nebo žádáte o další. Neposkytujte přihlašovací údaje třetím osobám. Zodpovědní byste měli být i při pořízení půjčky. Nikdy nesplácejte jednu půjčku jinou!

Řešte případné problémy včas!

Nemůžete kvůli zdravotním problémům a finanční tísni splácet? VATAonline umožňuje snadno a rychle prodloužit splatnost půjčky. Toho využívá každý desátý klient a většině z nich prodloužení splatnosti pomůže.