5 jednoduchých podmínek pro získání půjčky

Není složité zařídit, aby vám před výplatou pomohla rychlá půjčka od VATAonline. Vyřídit ji můžete online přes internet, peníze na účet přijdou téměř ihned a splnit musíte jen 5 základních podmínek. Jejich splnění vám nebude komplikovat život a půjčka je díky nim bezpečná a transparentní pro obě strany. Pro vás i pro nás.

Podle zákona půjčku poskytneme jen člověku, u kterého jsme ověřili totožnost a také to, že je schopný půjčku splatit. K ověření vaší totožnosti nám stačí kopie obou stran občanského průkazu – v podobě zaslaného skenu nebo fotografie.

VATAonline doporučuje: Prostudujte si i reklamační řád VATAonline a formulář pro standardní informace o spotřebitelském úvěru.

Příjem minimálně 12 000 korun měsíčně čistého

Chceme vás chránit před pádem do dluhové pasti. Proto požadujeme – ať už jste zaměstnanec, OSVČ, důchodce nebo rodič na mateřské – potvrzení o tom, že váš příjem je alespoň 12 000 korun. Příjem musíte doložit:

  • Výpisem z účtu za poslední 2 měsíce.
  • Útržkem složenky a výměrem vaší mateřské nebo důchodu z ČSSZ.
  • Výplatnimi páskami z posledních 2 měsíců.
  • Daňovým přiznáním za předchozí rok - pokud jste OSVČ.

Naše klienty chráníme i tím, že jim půjčku neposkytneme v případě, že jsou ve zkušební době nebo ve výpovědní lhůtě.

VATAonline říká: Půjčka pro osoby s nízkým příjmem není řešením jejich problémů a může způsobit další problémy.

Věk minimálně 18 let

Pokud jste mladší 18 let, v baru vám nenalijí alkohol a my vám nepůjčíme peníze. Tuto podmínku nám ukládá přímo zákon a my si uvědomujeme, že tím mnohé chráníme před mladickou nerozvážností.

Vlastní bankovní účet

Některé banky sice umožňují, aby měl dispoziční právo k účtu nejen majitel, ale i více lidí, nicméně nám dispoziční právo nestačí. Půjčka na účet nedorazí lidem bez vlastního bankovního účtu. Jeho vlastnictví pak prověřujeme pomocí registračního poplatku 1 Kč. V případě bank KB, ČSOB a Moneta ho posíláme my vám, u ostatních bank ho posíláte vy na náš účet.

Žádné dluhy po splatnosti

 V Česku je několik registrů dlužníků, ve kterých se shromažďují informace od věřitelů. My v těchto databázích všechny žadatele o půjčku lustrujeme – abychom zabránili splácení půjčky jinou půjčkou. Rozhodnete-li se půjčit si u VATAonline, nahlédneme do těchto databází:

Pokud v registrech máte záznam, půjčku vám neposkytneme.

Občanství ČR a trvalé bydliště jinde než na úřadě

Obecní úřady se v posledních letech staly oblíbeným „domovem“ pro nepoctivce, kteří se vyhýbali splácení svých závazků. V roce 2016 bylo takových osob více než čtvrt milionu! O takové klienty VATAonline nestojí, půjčujeme jen zodpovědným klientům. Proto vaši adresu kontrolujeme v databázi Českého úřadu zeměměřičského a katastrálního a platnost občanského průkazu v Evidenci neplatných průkazů Ministerstva vnitra ČR.

Splňujete všechny podmínky? Rádi vám poskytneme půjčku. A v případě, že dodržíte všechny povinnosti při splácení půjčky, vám rádi půjčíme opakovaně.

VATAonline radí: Jako spolehlivý klient můžete zažádat o půjčku až 10000 Kč s výhodnějším poplatkem za službu, který se rovná dennímu úroku 0,8 % ze zapůjčené částky. O tuto půjčku mohou žádat klienti, kteří jsou plnoletí a úspěšně splatili 3 půjčky. Poskytnutí této půjčky posuzujeme individuálně – tak jako v příběhu paní Jany, která žádala o půjčku 6000 Kč na cyklistický tábor pro děti.