Generování údajů k platbě

Rodné číslo:

Splácení a poplatky

Naše online rychlá půjčka vám přijde na účet téměř ihned. Pak je to ale krok druhý, a tím je splacení. U VATAonline se snažíme, aby půjčka, kterou splácíte, příliš nezatěžovala váš rozpočet a aby to byla transparentní půjčka. U nás nenarazíte na skryté poplatky, ani kličky ve smlouvě.

VATAonline informuje: Díky částečné splátce si můžete rozložit splátku půjčky na více částí. Na rozdíl od prodloužení nedochází ke změně splatnosti a až do vyrovnání celé dlužné částky je půjčka nesplacená.

Kam půjčku splácet?

Všeobecné smluvní podmínky říkají, že půjčku máte splatit na účet „Zapůjčitele“. A tím je VATAonline. Splácení a prodloužení půjčky je snadné a možné i bez přihlášení. Stačí vyplnit rodné číslo do kolonky v horní části stránky a systém vám okamžitě vygeneruje všechny údaje a nabídne metody platby. Kromě toho můžete půjčku splatit nebo prodloužit i po přihlášení do klientského profilu. A pokud si nevíte si rady, tak nám můžete zavolat a společně problém vyřešíme.

Jak půjčku splácet?

Ideální je, když je půjčka splacená ve splatnosti. Dvě pětiny všech půjček u VATAonline je dokonce splacených před splatností, a my těmto klientům neúčtujeme poplatky za službu v původní výši.

Nezapomeňte, že půjčka je splacená až v okamžiku, kdy je částka připsaná na náš účet a identifikovaná jako platba od vás.

K identifikaci slouží jednorázový variabilní a specifický symbol, na který nesmíte při splácení půjčky zapomenout.

VATAonline doporučuje: Půjčka je snadno a rychle splatná díky platební bráně ThePay, která umožní její splacení rychleji, pohodlněji a bezpečně!

Způsoby splácení a výše poplatků

Aby bylo vše bez problémů, stačí půjčku splatit nejpozději dva pracovní dny po datu splatnosti.

Od toho, kdy peníze vrátíte, se odvíjí výše poplatku a případných dalších poplatků z prodlení.

Vataonline říká: Máme zkušenosti a víme, že jedna nesplacená online půjčka může být začátkem velkých problémů. Tak jako v případě Petra v našem příběhu.

Jaké jsou poplatky?

S VATAonline se nemusíte bát žádných skrytých poplatků. Neplatíte žádné nesmyslné poplatky za vyřízení, případné další poplatky jsou spojené jen s prodlením ve splácení. Na co tedy u VATAonline můžete narazit?

  • registrační poplatek 1 Kč – zasíláte na náš účet ze svého účtu a my díky němu ověříme vaši totožnost i to, že jste majitel účtu
  • poplatek za službu odpovídající úroku – 1 % z půjčené částky denně u půjček do 5000 Kč a 0,8 % z půjčené částky denně u půjček od 5001 do 10000 Kč.  Přesnou výši poplatku vám prozradí kalkulačka
  • poplatek za prodloužení splatnosti půjčky – jeho výše se rovná násobku poplatku za službu (který odpovídá dennímu úroku 1 %) a počtu dní, o které chcete prodloužit splatnost. Pokud potřebujete půjčku 2000 Kč prodloužit o 5 dní, pak je poplatek za prodloužení 20 x 5, tedy 100 Kč
  • účelně vynaložené náklady platíte, když je půjčka nesplácená . Jejich výše se odvíjí od doby nesplácení, a to od částky 400 Kč v případě, že se zpozdíte minimálně o dva pracovní a méně než 10 kalendářních dnů, až po částku 1200 Kč, pokud nesplácíte 40 dnů a déle

Půjčka od VATAonline nabízí výhody

Nechceme, aby rychlá půjčka od VATAonline roztočila dluhovou spirálu, kterou se vám nepodaří zastavit. Proto našim klientům nabízíme výhody pro snadnější splácení:

  • sami si určujete, kolik si půjčíte i termín splacení

Mohlo by vás dále zajímat:

  • malá půjčka od VATAonline je průměrně 4920 korun s průměrnou dobou splácení 25 dní
  • dvě pětiny půjček klienti splatí před datem splatnosti. A zajímavostí je, že jsou to častěji ženy.