Generování údajů k platbě

Rodné číslo:

Splácení a úrok

Naše online rychlá půjčka vám přijde na účet téměř ihned. Pak je to ale krok druhý – a tím je splacení. U VATAonline se snažíme, aby půjčka, kterou splácíte, příliš nezatěžovala váš rozpočet a aby to byla transparentní půjčka. U nás nenarazíte na skryté poplatky, ani kličky ve smlouvě.

Kam půjčku splácet?

Všeobecné smluvní podmínky říkají, že půjčku máte splatit na účet „Zapůjčitele“. A tím je VATAonline. Údaje pro splacení půjčky najdete ve svém klientském profilu na vataonline.cz. V mailu, který vám do schránky přišel poté, co jsme vám půjčku schválili a poskytli, najdete odkaz na stránku, kde jsou platební údaje uvedeny.

Pokud si nevíte si rady, tak nám můžete zavolat – a společně problém vyřešíme.

Jak půjčku splácet?

Ideální je, když je půjčka splacená ve splatnosti. Dvě pětiny všech půjček u VATAonline je dokonce splacených před splatností, a my těmto klientům neúčtujeme původní výši úroků. Nezapomeňte, že půjčka je splacená až v okamžiku, kdy je částka připsaná na náš účet a identifikovaná jako hotovost od vás.

K identifikaci slouží variabilní symbol, na který nesmíte při splácení půjčky zapomenout. Najdete ho po přihlášení ve svém účtu a dostanete se k němu kliknutím na odkaz „Přehled půjček“ a následně na „Detail půjčky“.

Půjčka je snadno a rychle splatná díky platební bráně ThePay, která umožní její splacení rychleji, pohodlněji a bezpečně!

Způsoby splácení a výše úroků

Aby bylo vše bez problémů, stačí půjčku splatit nejpozději dva pracovní dny po datu splatnosti.

Od toho, kdy peníze vrátíte, se odvíjí výše úroku a případných dalších poplatků z prodlení.

Vataonline říká: Máme zkušenosti a víme, že jedna nesplacená online půjčka může být začátkem velkých problémů. Tak jako v případě Petra v našem příběhu.

Úroky a poplatky

S VATAonline se nemusíte bát skrytých poplatků a úroků. Neplatíte žádné nesmyslné poplatky za vyřízení, případné další poplatky jsou spojené jen s prodlením ve splácení. Na co tedy u VATAonline můžete narazit?

  • registrační poplatek 1 Kč – zasíláte na náš účet ze svého účtu a my díky němu ověříme vaši totožnost i to, že jste majitel účtu
  • úrok – u VATAonline je denní úrok 1 % z půjčené částky. Přesnou výši úroků vám prozradí kalkulačka
  • poplatek za prodloužení splatnosti půjčky – jeho výše se rovná násobku denního úroku a počtu dní, o které chcete prodloužit splatnost. Pokud potřebujete půjčku 2 000 Kč prodloužit o 5 dní, pak je poplatek za prodloužení 20 x 5, tedy 100 Kč
  • smluvní pokuty – platíte, když je půjčka nesplácená . Jejich výše se odvíjí od doby nesplácení, a to od částky 400 Kč v případě, že se zpozdíte minimálně o dva pracovní a méně než 10 kalendářních dnů, až po částku 1600 Kč, pokud nesplácíte 30 dnů a déle

Půjčka od VATAonline nabízí výhody

Nechceme, aby rychlá půjčka od VATAonline roztočila dluhovou spirálu, kterou se vám nepodaří zastavit. Proto našim klientům nabízíme výhody pro snadnější splácení:

  • sami si určujete, kolik si půjčíte i termín splacení

Mohlo by vás dále zajímat:

  • malá půjčka od VATAonline je průměrně 3 800 korun s průměrnou dobou splácení 25 dní
  • dvě pětiny půjček klienti splatí před datem splatnosti. A zajímavostí je, že jsou to častěji ženy.