Splacení ve splatnosti

Přesnost je výsadou králů. A i my ve VATAonline oceníme, pokud je rychlá online půjčka splacená včas. Výhodné je to samozřejmě i pro vás. Splacená půjčka znamená, že se vyhnete případným poplatkům z prodlení a rádi pro vás v budoucnu vyřídíme další půjčku.

VATAonline doplňuje: Mimochodem, každý desátý zákazník VATAonline splácí půjčku přesně v den splatnosti.

Jak na to?

Datum, do kdy máte půjčku splatit, najdete na smlouvě o zápůjčce a po přihlášení na stránky VATAonline pod odkazem „Přehled půjček“ a následně v sekci „Detail půjčky“. Půjčku splácíte na účet poskytovatele – a i ten najdete v „Detailu půjčky“.

VATAonline říká: Nezapomeňte poslat peníze včas – půjčka je splacená až v okamžiku, kdy se přičte na účet.

Kolik zaplatíte na poplatcích při včasném splacení?

Když je půjčka přes internet splacená včas, zaplatíte jenom poplatky za službu! Ty si navíc můžete snadno dopředu spočítat v naší kalkulačce. Uveďme si příklad: v případě, že si u VATAonline půjčíte 3 000 korun na 14 dní, zaplatíte po dvou týdnech celkem 3 420 korun - 3 000 korun je původní výše půjčky, 420 korun pak činí poplatek, který je denní a tvoří 1 % z půjčené částky.

Jak si půjčit peníze, abyste spláceli včas?

Získat krátkodobou půjčku online je dnes velmi snadné a snadné může být i její splácení. Jen je potřeba dodržovat několik pravidel:

  • základem je realisticky odhadnout částku, kterou jste schopní bez problémů splatit. I proto VATAonline půjčuje podle výše vašeho měsíčního příjmu – nenechá vás spadnout do dluhové spirály
  • nikdy nesplácejte půjčku půjčkou! Je to nejrychlejší cesta do dluhové pasti, ze které je cesta ven složitá

Mohlo by vás zajímat:

VATAonline říká: Krátkodobá půjčka je někdy výhodnější než nákup na splátky. I v okamžiku, kdy ji splatíte dva dny po splatnosti jako pan Jiří.