Výhody půjčky od VATAonline

Naše rychlá půjčka je výhodná! VATAonline splňuje všechny podmínky pro poskytování krátkodobých půjček, které jí ukládá zákon, ale klientům poskytuje i služby a výhody nad rámec svých povinností.

TOP výhody, které vám pomohou

Naše výhody klientům opravdu pomáhají a půjčku je díky nim jednodušší splatit. Naše benefity a vaše zodpovědné chování vás ochrání před dluhy a ihned uleví vaší peněžence!

Tolerance dvou pracovních dnů

Zapomněli jste půjčku splatit včas? Nevadí. Pravděpodobně jako jediní na trhu poskytujeme klientům toleranci dvou pracovních dnů. V případě, že nám splátka dorazí až o 2 pracovní dny později, žádné poplatky navíc za prodlení neplatíte. Vše je v pořádku a půjčka je splacená ve splatnosti.

Možnost prodloužení splatnosti

Ne vždycky všechno vyjde, tak jak má. I proto si můžete prodloužit splatnost. A to i několikrát po sobě až na dobu 35 dnů.

VATAonline říká: Tahle výhoda našim klientům opravdu pomáhá! Možnost prodloužení rychlé půjčky využije zhruba každý desátý klient a drtivá většina z prodlužujících následně půjčku bez problémů splatí!

Bonus za předčasné splacení

Už od roku 2012 oceňujeme klienty, kteří půjčku splatí dřív. Jak? Nechceme po nich zaplatit celý poplatek za službu, který odpovídá úroku za celou původní dobu půjčky, ale pouze částku, která odpovídá počtu dnů, kdy měli půjčeno. Čím dříve rychlou půjčku splatíte, tím více ušetříte.

VATAonline říká: Půjčku předčasně splatí více než jedna třetina našich klientů a každý z nich pak v průměru ušetří zhruba 200 korun.

Informace o termínu splatnosti – smskou i e-mailem

Na datum splatnosti pamatujeme za vás a tři dny předem vám pošleme připomínku e-mailem. Den před splatností dostanete e-mail a smsku.

Zjednodušení ověření bankovního účtu i splácení

Donedávna všichni naši klienti posílali 1 Kč na účet VATAonline, pro ověření bankovního účtu. Klienti KB, ČSOB a Moneta nyní neposílají nic, 1 korunu pro ověření posíláme my vám. Samotné splácení a prodlužování je pak jednodušší díky platební bráně The Pay a možnosti prodloužit nebo splatit půjčku bez nutnosti přihlášení do účtu.

Další výhody od VATAonline

Nic před vámi netajíme – všechny informace o své půjčce najdete online a ihned po schválení v detailu účtu. U VATAonline nenarazíte na žádné skryté poplatky. Našim klientům je k dispozici i bezplatná infolinka.

VATAonline: Pro stálé klienty je pak připravená zvýhodněná půjčka - lidem, kteří splní základní podmínky této půjčky, mezi které patří to, že řádně a včas splatili 3 po sobě jdoucí půjčky, poskytneme až 10000 korun. A s výhodnějším poplatkem. To, zda jste vhodným adeptem pro tuto půjčku posuzujeme individuálně.

Rychlá půjčka od VATAonline je výhodná i jinak!