Půjčka "ihned" = ještě dnes!

Potřebujete rychle peníze a bodla by vám půjčka ihned na účet? Pak nesázejte na půjčku od banky. Proč? Zatímco u nebankovních společností trvá schválení v průměru pár minut, u banky čekáte na jednoduchou půjčku i týden.

Co se dá stihnout za 15 minut? Spousta věcí! A na účet vám do 15 minut přijde i online okamžitá půjčka od Vaty. Přesvědčte se, jak si jednoduše půjčit peníze!

Máte účet u stejné banky? Pak hotovost obdržíte bleskově! Účet u jiné banky znamená, že peníze odešleme hned po žádosti běžnou platbou. Pak už záleží na rychlosti bank, které si mezi sebou peníze převádí. Udělení půjčky může být okamžité díky ověřenému vlastnictví vašeho účtu.

Není rychlost vyřízení půjčky na úkor její bezpečnosti? Ne, i přesto je zároveň i bezpečná a transparentní.

Rychlé peníze – 5000 máte na účtu ještě dnes

  • zatímco v bance trvá schvalovací proces i týden, během kterého vámi vyhlédnutý model pračky v obchodě vyprodají, u VATAonline je půjčka schválená a na vašem účtu do 15 minut. Pokud už jste registrovaní. I při první registraci to ale bude bleskově - registrační poplatek totiž můžete zaplatit prostřednictvím platební brány The Pay integrované do vašeho profilu, u bank KB, ČSOB a Moneta ho dokonce posíláme my vám. V ní platby probíhají v reálném čase.
  • mimochodem, věděli jste, že některé banky požadují i dokument o tom, že jste vlastníkem pevné linky nebo mobilního paušálu? U VATAonline si při registraci vystačíte s internetovým připojením a mobilem, který budete mít po ruce. Zapomeňte na složité kopírování dokumentů, vše vyřídíme rychle, bezpečně a do několika minut!

Co může půjčku zdržet a ta nedorazí hned? Zdržení nejčastěji vzniká pomalým postupem klienta. I přesto, že se VATAonline snaží všechny procesy automatizovat. Někdy okamžitému vyplacení půjčky brání registrační poplatek putující mezibankovním převodem - nicméně 1 Kč poslaná z účtů většiny velkých českých bank dorazí okamžitě, respektive do 5 minut.

Mimochodem, rychlé je u nás i splácení (respektive prodloužení splatnosti). Nemusíte se ani přihlašovat do účtu. Údaje k platbě si můžete snadno vygenerovat zadáním rodného čísla na stránce Splacení. Pak stačí zvolit zda "Splatit" nebo "Prodloužit" a vybrat metodu platby.

VATAonline říká: Půjčit hned na novou pračku potřeboval i pokrývač Jiří v našem příběhu. Při splácení využil tolerance dvou pracovních dnů.

Vyplacená ihned na účet - přesto bezpečná

90 procent všech půjčených financí v ČR pochází od bank. Pro banky ale není prioritou rychlost vyřízení. Běžnou krátkodobou půjčku banka neschvaluje hodiny, ani dny, ale rovnou celý týden! Tato "blesková“ půjčka je navíc často podmíněná založením bankovního účtu. A pozor – banka vám velmi často nedá tak výhodný úrok, jaký inzeruje v reklamě!

U VATAonline je to jiné. Půjčka – kterou Češi podle průzkumů nejčastěji používají pro nákup televizí, praček a ledniček – přijde na účet skoro okamžitě. Pokud jste registrovaní, stačí vám na její vyřízení pár kliknutí myši. Navíc je to půjčka bezpečná a trasparentní - půjčíte si jen tolik, kolik opravdu potřebujete a můžete splácet.