Krátkodobá půjčka od VATAonline

Půjčit si rychle pár tisíc korun. Obvykle pár dní před výplatou, nejlépe přes internet. Tak nejčastěji vypadá rychlá půjčka na krátký čas v podání Čechů. Půjček na krátkou dobu, třeba na týden, přibývá. V roce 2016 si krátkodobě drobnou částku půjčil každý čtvrtý Čech.

Blesková malá půjčka od VATAonline pomůže překlenout problémové období. Není určená na splacení dlouhodobých závazků, jako jsou bydlení, nebo auto. Ale je to okamžitá pomoc, když přijde finanční nouze. Vhodné je si půjčit opravdu krátkodobě - jen do doby hned po výplatě, kdy vám přijdou peníze.

VATAonline říká: Ptáte se, kolik se nejčastěji na krátkou dobu půjčuje? Nejsou to vysoké částky – standardně je to do 5000 Kč a naši klienti si opravdu nejčastěji půjčují krátkodobě, průměrně na 25 dní. Navíc jich zhruba třetina splatí ještě před splatností.

Půjčte si bezpečně a ihned do 5000 Kč

  • peníze Vám půjčíme na dobu, kterou si určíte vy. Splatnost půjčku lze navíc prodloužit, kolikrát potřebujete. Jen pozor na to, že jednorázově je možné prodloužit maximálně o 35 dní. Krátkodobou půjčku chtějí klienti splatit rychle, často do týdne, a my jim v tom nebráníme
  • krátkodobou malou půjčku nejčastěji využívají lidé ve věku 24 až 29 let. I u VATAonline tvoří podstatnou část klientů. Půjčíme ale každému, kdo splní podmínky
  • půjčku můžete splatit před splatností a ušetřit na poplatcích. To u jiných půjček na krátkou dobu rozhodně není pravidlem! U nás předčasně splatí asi třetina klientů

Malá půjčka láká pětatřicátníky

V roce 2016 využilo krátkodobou půjčku od banky nebo jiné finanční instituce asi 2,5 milionu Čechů. Třetina z nich pak patřila do věkové skupiny 35 až 44 let. Nejčastěji si na pár dní půjčují pětatřicátníci až pětačtyřicátníci. Malá půjčka před výplatou naopak neláká ty nejmladší.

A proč si Češi nejčastěji půjčují? Naštěstí ne kvůli zbytečnostem. Nejčastěji jde o půjčku, která mají pokrýt nečekané výdaje týkající se domácnosti.

VATAonline říká: Rychlá půjčka vyplacená na ruku pomohla i Jiřímu v našem modelovém příběhu. Ten potřeboval rychle půjčit na novou pračku.

V roce 2016 si Češi na krátký čas půjčili 358 miliard korun. Nicméně právě tato půjčka jim dělala největší problémy se splácením. VATAonline proto nepůjčuje nikomu, kdo nemá příjem alespoň 8 000 korun nebo je vedený v registrech dlužníků.