Malá půjčka do 5000 Kč

Potřebujete půjčit jen pár tisícikorun? Pak by vám bodla rychlá malá půjčka před výplatou, označovaná jako mikroúvěr. Obvykle si bleskově můžete půjčit až 5000 Kč, s půjčkou pro spolehlivé klienty VATAonline dokonce až 10000 Kč s výhodnějším poplatkem za službu - ve výši 0,8 % denního úroku z půjčené částky.  A protože je přesun peněz často bezhotovostní, je půjčka na účet bezpečná.

Mladí lidé, důchodci, lidé na rodičovské dovolené – ti nejčastěji sahají po drobné půjčce. Pokud si chtějí půjčit jen pár tisíc, možnosti u velkých bank mají omezené. A právě pro ně jsou tu služby společnosti VATAonline.

VATAonline říká: Naši klienti si v průměru půjčují 4920 Kč.

Jak rychle pro vás vyřídíme mini půjčku do 5000 Kč? Ihned, trvá to jen pár minut

5000 Kč na účtu za pár minut

  • vyřídit malou půjčku se vám v bance nevyplatí. Za kontokorent nebo kreditku bance většinou platíte i v okamžiku, kdy službu zcela, nebo vůbec nevyužíváte. To se Vám s VATAonline nestane
  • půjčíme Vám jen tolik, kolik potřebujete a kolik jste schopní splácet. VATAonline půjčuje lidem s příjmem od osmi tisíc korun. Ti spolehlivě splácí a půjčka je bezpečná. Pro stálé klienty s bezproblémovou historií splácení je připravená i půjčka do 10000 Kč

VATAonline říká: Malá mzda je překážkou k poskytnutí půjčky. Jana má moc nízký příjem, aby mohla získat půjčku a půjčka by pro ni nebyla bezpečná.

Malá půjčka pomáhá - krátkodobě a bezpečně

Věděli jste, že půjčka do 5 tisíc korun získává u Čechů na oblibě? I díky malým půjčkám klesá průměrná částka, kterou si lidé půjčují. Zatímco na začátku roku 2013 byla průměrná půjčka 110 000 korun, o půl roku později jen 85 000 korun.

Půjčit si 5000 korun nebo méně rozhodně není nic špatného, naopak. V dnešní době je to způsob, jak si bezpečně půjčit a zvládnout krátkodobé finanční potíže. Nicméně i pro tuto online půjčku platí pravidlo zodpovědného půjčování – to znamená, že VATAonline nepůjčí někomu, kdo dluží jinde.

VATAonline říká: Potřebujete půjčit víc než 5000 Kč? Pro stálé klienty je připravená výhodnější půjčka - při splnění podmínek jim půjčíme až 10000 Kč s výhodnějším poplatkem, jež odpovídá úroku 0,8 % denně z půjčené částky.