Půjčka ihned na ruku

Dříve si Češi menší částky nejčastěji půjčovali u příbuzných, pak se na trhu ale objevila rychlá půjčka na ruku, dali jim před příbuznými přednost. Půjčit si dnes pár tisíc, které dostanete rychle během pár minut do vlastních rukou je snadné a v případě VATAonline k tomu potřebujete jen dorazit na některou z poboček našich smluvních partnerů s minimem dokladů.

Půjčka na ruku, kdy vám společnost půjčí peníze téměř ihned a na počkání, se v Česku poprvé objevila v roce 1999. Od té doby se na trhu objevily tisíce a tisíce poskytovatelů. VATAonline pak své služby poskytuje od roku 2011 – a kromě klasické půjčky na účet, vám půjčí i tzv. „na ruku" (nejen v Ostravě), tedy formou šeku, který si necháte okamžitě proplatit v bance. Stačí jen osobně dorazit.

VATAonline – peníze máte v rukou během pár minut!

  • na rozdíl od půjčky vyřízené online, nepotřebujete při návštěvě pobočky vlastnit bankovní účet. Náš partner si vaši totožnost ověří přímo na místě. Pokud půjčku schválí, pak obdržíte peníze na ruku v hotovosti.
  • Přineste si s sebou tedy občanský průkaz. Výhodou, nikoli nutností, je i výpis z bankovního účtu, potvrzení o příjmu nebo třeba výměr důchodu. Vyřízení půjčky bude ještě snazší!

VATAonline říká: splácení půjčky máte ve vlastních rukou. Dobu splatnosti si určujete sami a v případě problémů ji můžete prodloužit.

Češi si nejčastěji půjčují na domácnost a velmi často na ruku

Nejčastěji jsou podle výzkumů rychlé hotovostní půjčky využívané na nečekané výdaje v domácnosti - na nákup nových spotřebičů. V posledních letech se ale mírně proměnil profil lidí, kteří je využívají. Dříve byl typickým žadatelem ženatý muž okolo 35 let, dnes je to muž mladší a svobodný.

A velmi často je to člověk, který nemá bankovní účet, a tudíž nemůže využít online půjčky, kdy jsou peníze posílané na účet. Přitom nemít bankovní účet není v Česku nic neobvyklého. Podle údajů z roku 2013 nemá účet zhruba 1,1 milionu Čechů starších 15 let. A lidí, kteří účet nechtějí, pomalu, ale jistě přibývá… VATAonline sice nejvíce půjčuje přímo na účet, nicméně díky svým smluvním partnerů, chce vyjít vstříc i těm, kteří bankovní účet nemají..