Půjčka na účet

Okolnosti vám nepřejí a pomohla by rychlá půjčka na účet? Peníze, které by dorazily za pár minut? Vsaďte na VATAonline! Jste-li vlastníkem bankovního účtu, není vyřízení půjčky administrativně náročné, ale naopak rychlé a peníze na účtu máte do patnácti minut!

Bez bankovního účtu se v moderním světě neobejdete. V Česku účet vlastní zhruba 75 procent populace. Díky účtu v bance jsou potom jednodušší a hlavně rychlejší všechny finanční transakce – ať už se vyřizuje online půjčka, nebo její splácení.

Peníze na účtu za 15 minut? Ano!

  • půjčíme vám rychle. Díky tomu, že fungujeme online a vaši totožnost ověříme díky administrativnímu poplatku 1 Kč, který nám pošlete ze svého účtu, máte peníze na účtu za 15 minut
  • registrační poplatek zaslaný z účtů České spořitelny, KB, mBank, FIO, GE Money, Raiffeisen Bank a ČSOB k nám dorazí do 5 minut. Z ostatních bank na náš učet dorazí druhý den.
  • peníze přijdou na účet ihned - půjčka je vyřízená opravdu rychle. Nazpět nám půjčku splácíte opět na účet (detaily najdete ve svém profilu v Přehledu půjček). Zapomenout nesmíte na variabilní a specifický symbol. Při předčasném splacení je půjčka výhodná, ušetříte totiž na poplatcích
  • Nemáte účet? VATAonline vám může půjčit na ruku. Pro ty, kteří nemají účet a potřebují rychle půjčit, máme smluvní partnery.

Půjčte si bezpečně - na bankovní účet

Není bezpečnějšího způsobu, než si nechat peníze poslat na účet. Půjčka vyplacená v hotovosti s sebou totiž nese rizika, jako jsou okradení, nebo ztráta peněz. Pokud si půjčku necháte zaslat na účet, riziko minimalizujete. Peníze od VATAonline vám navíc přijdou do 15 minut od žádosti o půjčku.

VATAonline radí: Půjčte si rychle na účet, tak jako Hynek v našem modelovém příběhu. Ale nezapomeňte na termín splatnosti!

A pojďme se na to podívat i trochu odlehčenou optikou – věděli jste, že na průměrné bankovce je zhruba 26 tisíc bakterií? Finanční hotovost je jednou z nejšpinavějších věcí, se kterou člověk každý den přijde do kontaktu. Nešpiňte si ruce – zvláště ve světě, kde je možné půjčit si peníze krátkodobě, bezpečně a online!