Online půjčka přes internet

Když potřebujete rychle půjčit menší částku, pak je řešením rychlá online půjčka. Je jednoduchá a hlavně - okamžitá! Půjčka přes internet v Česku neoslavila ještě ani patnácté narozeniny, ale je nejčastějším způsobem, jak si Češi půjčují.

Nemusíte nikam chodit, platit něco navíc, nikoho se ptát, jak si rychle půjčit peníze, ani nemusíte vysvětlovat, proč potřebujete půjčit. Půjčka přes internet, které se v Česku poprvé objevila v roce 2005, je dnes nejrychlejším způsobem, jak si půjčit pár tisíc korun.

Na jak dlouho si můžu přes internet půjčit? Nejčastější je krátkodobá půjčka na pár dní před výplatou.

Půjčka je rychlá, protože je online

  • Pozor! Ne každá „online“ půjčka je od prvního do posledního kroku skutečně online. VATAonline ale ano! Na pobočku nemusíte. Potřebujete jen internet, telefon a pár minut na registraci
  • žádost o půjčku je online. Po zaregistrování a ověření údajů, každá další půjčka dorazí do patnácti minut. Půjčka od VATAonline je malá, do 5000 korun, a proto může být tak rychlá
  • půjčku přes internet u nás vyřídíte pár kliky myší a "technické" překážky pro její poskytutí vlastně neexistují - každý má dnes internet, dostatečně rychlé připojení i mailovou schránku
  • půjčku můžete splatit přímo ve svém profilu - máte v něm totiž implementovanou online platební bránu The Pay, prostřednictvím které můžete pravidelně splácet, ale řešit i poplatky za prodloužení.
  • Češi si půjčují online nejčastěji v čase před obědem, nebo večer. O půjčku u VATAonline můžete ovšem přes internet požádat kdykoli – i to patří mezi výhody.

Půjčit si peníze přes internet je bezpečné

Půjčování peněz přes internet zaznamenalo od roku 2005 raketový vzestup. Není divu - počítač s přístupem k internetu má 7 z 10 Čechů starších 15 let. Půjčku klienti nejčastěji potávají přes počítače a notebooky. Vzrůstající procento z nich si půjčuje online přes mobil.

Online půjčka je bezpečná, protože pro zabezpečení našich stránek používáme protokol pro šifrování dat na internetu. Navíc se vyhnete jakémukoli osobnímu kontaktu.

Vataonline říká: Online lze i 2krát prodloužit splatnost – tak jako v příběhu kadeřnice Jarky, která si přes internet rychle půjčila a půjčku přes internet i dál řešila.

Jak vypadá typický klient, co si půjčuje přes internet? Nejčastěji žije vě městě. Jeho domovem je Praha, Ostrava nebo jiné velké město. Je mu maximálně 45 let a potřebuje půjčku ihned na účet kvůli domácnosti. Zároveň je alespoň základně počítačově gramotný - online půjčování se tak méně obvykle týká seniorů, kteří s počítačem neumí. Nicméně od toho má VATAonline pobočky, na které mohou dorazit.

Výhodu pak vidí hlavně v rychlosti, ale zároveň v klidu na pročtení všech podmínek. Vidíte to podobně? Obraťte se na VATAonline!